קנדה

 

קורס 3286 , מוגבלות בראי החברתי: מחקר, מדיניות ופרקטיקה

"אני ממליץ לכם להשתתף בקורס בינלאומי כי זאת הזדמנות חד-פעמית להתנסות בלימודים במסגרת אונ' בחו"ל. אני השתתפתי בקורס מוגבלות בראייה חברתית שהיה באוניברסיטת בריטיש קולומביה שבונקובר, קנדה, ונהניתי מאוד. זו הייתה הזדמנות ללמוד במסגרת אחרת ולהסתכל על הדברים דרך משקפיים אחרות. המפגש עם המרצה והסטודנטים הקנדיים העשירו אותי מאוד. גם החוויה של הכיתה הקטנה והמגובשת של הסטודנטים הישראלים תרמה לתהליך הלמידה ולחוויה הכוללת. אני מוקיר תודה על ההזדמנות שניתנה לי."

 

 

"החוויה האישית שלי בקורס הייתה מדהימה. נהניתי מאוד מהלימודים ומכך שזה היה קורס בינלאומי שחשף אותי לאקדמיה בינלאומית. כמו כן, נהניתי מאוד מההווי החברתי שנוצר בין כל הסטודנטים, אורי ושירלי. הייתה אווירה מאוד נעימה, מכבדת ומעוררת רצון לחוות זאת שוב.

אני ממליצה לכם להשתתף בקורס בינלאומי כי זו הזדמנות מעולה להיחשף לאקדמיה בינלאומית, ללמוד במקומות שונים על הגלובוס, להכיר אנשים חדשים ולחוות חוויה בלתי נשכחת שעוד יכולה לעורר את החושים והרצון להמשיך וללמוד במתכונת כזו שוב ושוב.

השתתפותי בקורס תרמה לי מאוד הן בהיבט האקדמי והן בהיבט האישי. מבחינה אקדמית, למדתי תכנים חשובים ומעניינים מאוד שהעשירו אותו וגירו אותי להמשיך ללמוד, לחקור ולעסוק בתחום של מוגבלות. מבחינה אישית, החוויה הזו העצימה אותי ועוררה בי רצון גדול וסקרנות רבה ללמוד בחו"ל. 

תודה רבה על ההזדמנות  שניתנה לי להיות חלק מחוויה זו."

הילה עודד